Moda Fiyasko – Yaratıcı Takım Proje Aktivitesi.

Sıradışı malzemelerle çılgın elbiseler tasarlayarak çalışanlarınız ile absürt şirket modanızı yaratıyoruz. Defilemizi kendimiz kurguluyor, mizah duygumuzu unutmadan ‘Bizimle değilsin’ diyoruz. ‘Project Runway’den ilham aldık, iş dünyasına ait kavramlarla bağdaştırarak yaratıcı takım oyunları içerisinde çok özel bir opsiyon tasarladık.

Katılımcıları ekiplere ayırdıktan sonra moda tasarımı ile ilgisi olmayan malzemeleri teslim ediyoruz. Sıfırdan bir marka yaratarak, bu markaya ait bir koleksiyon tasarlamak, defile kurgulamak, bu markaya özgü bir konsept ve slogan üretmek projenin alt görevleri olarak ekiplerin sorumluluğunda. Üst düzey bir takım çalışması ve liderlik becerileri gerektiren Moda Fiyasko projesini dilerseniz tematik bir moda şovuna dönüştürebilir, sunucu ve mankenler temin ederek etkinliği zenginleştirebilirsiniz.

Yaratıcı takım oyunları sınıfında, hem ekip kaynaştırma aktivitesi olarak, hem de proje yönetimi eğitimi olarak uygulanabilecek bu team building aktivitisine, ihtiyaçlarınız dahilinde eklentiler yapmak mümkün.

Süre: 60-120 dk.
Kişi Sayısı: 10-300
Katılımcı Profili:
Kazanımlar: Takım çalışması ve işbirliği, takım rolleri ve farklılaşma, iletişim becerileri, Yaratıcılık, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, proje yönetimi, problem çözme, zaman yönetimi, kaynak yönetimi, ortak amaç ve hedef oluşturma