TEAM BUILDING = TAKIM RUHU + MOTİVASYON

HTC EVENTS Takım Ruhu & Motivasyon başlığı altında kurumunuz çalışanlarına; yaşayarak öğrenme, team building aktiviteleri, motivasyon, spor, eğlence içerikli outdoor / indoor oyunlar ve aktiviteler sunar. Kurum içinde çalışanların motivasyonunu arttırmak ve takım ruhu oluşturmak amacıyla firmanıza özel etkinlikler üretir. Çalışanların performansını arttırma ihtiyaçlarınıza yönelik yeni ve eğlenceli team building oyunları geliştirir, uygulama ve organizasyonunu üstlenir. Ayrıca çalışanlarınızın kurumunuza bağlılıklarını pekiştirecek alternatif geziler, özel yarışmalar, ve eğlenceli deneyimler organize eder.

  • İp Parkurları
  • Hazine Avı ve Tematik Aktiviteler
  • Motorsporları Deneyimleri
  • Güven oluşturma
  • Kültür ve Sanat Günleri
  • Mutfak Atölyeleri
  • Kısa Film Çalışmaları
  • Yaşayarak öğrenme
  • Spor Aktivite Günleri

HTC EVENTS olarak farkımız, temelde çok sayıda saha uygulamasından edindiğimiz deneyim ve sürekli olarak yeniliği sunmayı hedefleyen ekibimizdir. Team building aktiviteleri programlarımızı tasarlarken ön planda tuttuğumuz kriterlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Çeşitlilik
Açık hava ve kapalı mekanlarda gerçekleştirebildiğimiz 53 farklı konsept ve toplam 170 takım çalışması ile kuşkusuz sektörün en fazla alternatif sunan kurumuyuz. 10 kişilik yönetim ekiplerinden, 1500 kişilik kongre gruplarına kadar, her segmentte sunabileceğimiz takım oyunlarımız mevcut.

Makul ve Net Bütçeler
HTC Events ile yapmış olduğunuz çalışmalarda, her zaman anlaşmanızdan daha fazlasını alırsınız. Sadece elinizdeki bütçeye göre program seçmiyor, aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre düşük bütçe oluşturmanın yollarını da buluyoruz.

Esneklik – Back Up
Bugüne kadarki uygulamalarda elde ettiğimiz deneyim, takım çalışmaları organizasyonlarında esnekliğin en önemli unsur olduğunu bize gösterdi. Organizasyonlar esnasında bizden kaynaklamasa dahi, her türlü problem karşısında çözüm odaklı ve güler yüzlü yaklaşım ile elimizden gelenin en iyisini yaparız. Back up programlar ile uygulama değişebilir ama, sonuç asla!

Sonuç odaklı
Size sunacağımız tüm takım oyunları ve motivasyon aktiviteleri, ya uluslararası standartlardadır ya da denenmiş, ispatlanmış ve düzenli olarak geliştirilen eğlenceli takım çalışmalarıdır.

Kusursuz Planlama & Uygulama
Siz daha L demeden Leblebiyi anlayıp, çok önemsediğimiz, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun programı belirlemek konusunda deneyim sahibi olduk. Benzer çalışan profili, kişi sayısı, uygulama lokasyonu ve malzeme ile tamamladığımız eski çalışmalarımızdan gelen bilgiyi sizinle paylaşarak, kusursuz organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Özel tasarım programlar
İhtiyaçlarınızın tam karşılığını bulabileceğiniz hazır bir program yok; Ama sizin aklınızda müthiş bir fikir var ve saha uygulamasında karşılaşabileceğiniz zorlukları kestiremiyorsunuz. Bize ulaştığınızda emin olun yangına körükle gideceğiz ve o fikir büyüyerek gerçeğe dönüşecektir.

Tüm team building aktiviteleri seçeneklerini görmek için bize ulaşınız.

team building aktiviteleri