Takımlar arası bilgi yarışması.

Televizyonda yarışma programlarını izlerken genel kültür sorularında hep yarışmacıdan önce cevap vermeye çalışanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Puan Show Takım Yarışması ile, 6000 soruluk soru bankamız, cevaplama butonlarımız, elektronik puanlama panelleri ve çılgın sunucumuz ile sıkıcı toplantıların arasında eğlenceli bir yarışma düzenleyebilirsiniz.

Puan Show esnasında takım halinde yarışabileceğiniz gibi, bireysel veya turnuva halinde de planlayabileceğiniz bu takım yarışması quiz show etkinliği, özel olarak tasarlanmış elektronik butonlar ile oynanır. Puan Show takım yarışması süresi sizin tercihlerinize göre planlanabilir, her etap 5 kategoride 5 soru içerir ve toplam 25 sorudan oluşur ve 1 etap yaklaşık 30-35 dk. sürer. Etap sayısını arttırarak Puan show bilgi yarışmasının toplam süresini uzatmak sizin etkinlik ajandanıza bağlıdır.

En fazla 10 takım aynı anda yarışabilir ama ekiplerdeki kişi sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Takımların kişi sayılarının eşit olmasına da gerek yoktur. Her takımda bir adet elektronik pad bulunur. Takımların kendi içlerinde iyi bir ekip çalışması yapmaları, içlerinden elektronik pad’i en hızlı kullanacağını düşündükleri kişiye hızlı basma sorumluluğunu vermeleri ve soru ekrana geldiğinde hızlı bir şekilde birlikte düşünüp, soruya cevap verme hakkını elde etmeleri gerekmektedir.

Puan Show takım yarışması sorularının tamamını siz oluşturabilirsiniz, ya da bizim sizin için çeşitli genel kültür kategorilerinden sorular oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Dilerseniz firmanız, ürününüz ya da eğitim içeriğiniz ile ilgili soruları içeren kategori(ler) oyuna eklenebilir böylece ekibinizin bilgilerini onları eğlendirirken pekiştirebilirsiniz. Her sorunun ardından opsiyonel olarak ekleyebileceğimiz bir bilgi ekranı ile doğru cevapları görsel olarak da destekleyebilirsiniz.

Süre: 45-90 dk.
Kişi Sayısı: 10-60
Katılımcı Profili:
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim becerileri, karar verme yeteneklerini geliştirme, liderlik becerileri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme