Takım Çalışması Projeleri ile küçük takımlara bölünmüş büyük ekibiniz, bazen bildikleri şeyleri başka bir biçimde ele alacak, zaman zaman ise yepyeni eğlenceli projeler ile ilk kez karşılaşarak, takım ruhu ve motivasyonu yüksek işlere imza atacaklar.

Takım çalışması projeleri için uygulama aktiviteleri olarak kullanılabilen bu kısa ama hedefe odaklı proje yönetimi oyunları, aynı zamanda keyifli birer motivasyon aktivitesi olup, süre ve mekan kısıtlaması olmadan uygulanabilmektedir.

Takım Çalışması Projelerimiz:

Arabalon: Balon içindeki hava gücüyle hareket eden minyatür arabalar üreteceğiz.

Uçan Yumurta: Verilen sınırlı malzemeler ile yüksekten aşağı atılacak yumurtanın kırılmadan yere inmesini sağlayacak sistem kuracağız.

Mincinik: Minyatür bir mancınık olan mincinik projesinde takım üyeleri tasarım ve inşaasını tamamladıkları mini makineleriyle çeşitli görevleri yapacaklar.

Ping Pong Piramit: Önceden düzensiz olarak yapıştırılmış ping-pong topları ile zorlu bir minyatür piramit inşaa edeceğiz.

Burada listelemediğimiz ve indoor uygulanabilecek pek çok takım çalışması projelerimiz bulunmakta. Daha fazlası için lütfen bize ulaşınız.

Süre: 45-60 dk.
Kişi Sayısı: 5-200
Katılımcı Profili:
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim becerileri, liderlik becerileri, problem çözme, zaman yönetimi, proje yönetimi, sınırlı kaynak kullanımı, ortak amaç ve hedef oluşturma