Survivor parkuru aktivitesi, kurumsal eğitim, takım ruhu ve motivasyon merkezimiz Outdoor Parkur yeni sezon için hazır!

Yeni survivor engel parkuru etapları, benzersiz parkur oyunları, yapay tırmanış duvarı, Türkiye’nin ilk Pompalı Drezin hattı ve daha pek çok yenilikçi ve yaratıcı aktiviteler sizleri bekliyor!

Teambuilding odaklı ve TeamPark konseptli olarak tasarlanan Parkur, 10 dönüm arazi üzerine kurulu ve aynı anda 300 kişiye kadar aktivite yapma imkanı sunabilmektedir. 1000 kişilik kurumsal şirket piknik organizasyonları düzenlenebilmektedir.

Polenezköy’den 6 km sonra, Cumhuriyetköy’de konumlanan outdoor etkinlik merkezi Parkur’un toplantı çadırlarını da organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Çok sayıda sabit takım oyunları ve eğitim aktiviteleri dışında, beklentilerinize uygun, her yaş ve fiziki özelliğe sahip kişilerin katılabileceği survivor parkuru alternatifleri ve onlarca demonte oyun da depomuzda ve sandıklarımızda sizi bekliyor.

Her sene yenilenecek alternatif aktiviteler ve bizi de heyecanlandıran yeni fikirler ise dosyalarımızda sırasını bekliyor.
Zaman yönetimi, Sınırlı kaynak kullanımı, Trustbuilding, Stres altında başarı, Yardımlaşma ve Ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yemyeşil bir doğa içinde yaşayacaksınız.

Takım çalışması ve macera dolu bir survivor parkuru deneyimi için, sizleri keşif ziyaretine bekliyoruz!

Detaylı bilgi için www.outdoorparkur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tesisimizin google haritalar üzerindeki lokasyonuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Parkur organizasyonları ile ilgili bütçe teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Blog