Survivor Engel Parkurları

Açık havada gerçekleştirilen takım çalışması ve outdoor grup eğitimlerinde yepyeni bir soluk! CBS televizyon showundan çıkmış oyunları, etkinlik mekanının büyüklüğüne, grup sayısına ve hava şartlarına göre sizin için kuruyoruz. Bir tek ıssız adamız eksik, ama dilerseniz onu da sağlayabiliriz.

Bu alandaki deneyimimizin ispatı, 9 dönüm arazi üzerine kurduğumuz PARKUR outdoor aktivite merkezimizdir. Detayları görmek için www.outdoorparkur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adrenalin dolu bir maceranın yaşandığı Survivor oyunları süresince katılımcılar, büyük bir arazide takımlar halinde yarışarak parkurları tamamlamaya çalışacaklar. Herkesin hem izlerken hem de oynarken büyük heyecan duyduğu bu takım çalışması etkinliğinde katılımcıların “bireysel performansları ile takım çıkarlarının çatışması” halini deneyimleyerek “baskı ve stres altında” doğru karar alma süreci ile başarıya ulaşmaları amaçlanmaktadır.

Survivor oyunları etaplarımız etkili bir takım çalışması gerektiren engel parkurları, liderlik becerilerini pekiştiren hedef oyunları, bireysel ve ekip olarak stresle başa çıkmayı zorunlu kılan dayanıklılık parkurları, strateji ve işbirliği gerektiren denge oyunları, ve zihinsel jimnastik sağlayan puzzle oyunlarından oluşmaktadır.

Yüzlerce farklı survivor oyunları arasından, sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre seçimler yapılarak bütün etkinlik neredeyse kuruma özel kurgulanabilmektedir. Üstelik zaman kısıtlaması yoktur. 2 saatten tam güne kadar farklı etaplarda Survivor oyunları planlanabilmektedir. Finalde ise Survivor galibiyet totemini hangi ekibin kazanacağını, takım dinamikleri, stratejik planlama ve ekip uyumu belirleyecektir.