Outdoor Training: Team Building Takım oyunları.

Outdoor training parkurlarımızda katılımcıları takımlar halinde bir dizi problem çözümü ve/veya takım ruhu gerektiren aktivite ve oyunların içine dahil ediyoruz.

Bu aktivite ve oyunların her biri, planlama, iletişim, kaynak kullanımı, rol ve sorumluluk dağılımı gerektirmekle beraber, bu takım aktiviteleri sırasında temel amacımız, yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesini sağlamaktır.

Her bir uygulamada kurumunuza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış outdoor programlarımız ile, gerçek bir ekip olarak çalışmanın iş dünyasının rekabet ortamında sizi çok daha güçlü kılmasını sağlıyoruz.

Outdoor Training başlığı altında 50’den fazla çeşit aktivitemiz bulunmaktadır. Her bir aktivite 20dk.-30dk. arası sürmektedir. Team building etkinliğiniz için ayırdığınız toplam süreyi göz önünde bulundurarak, kişi sayınıza ve lokasyona uygun aktiviteleri kombine ederek, size özel programı oluşturabiliyoruz. Outdoor training oyunlarımızın genel içerik ve açıklamalarını almak için lütfen bize ulaşınız

Süre: 90-120 dk.
Kişi Sayısı: 20-200
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim ve liderlik becerileri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, Ekip çalısması ortamı yaratmak, iletişimi güçlendirmek, Durumsal liderliğin ön plana çıkartılması, Baskı altında karar verebilme, Stratejik planlama, Problem çözme, Ekip içi koordinasyon, Bilgi transferi, Ortak amaç ve hedef oluşturma