Ekiplerinizin açıkhavada hayata geçireceği bu outdoor takım projeleri ile sıradışı ve eğlenceli saatler sizi bekliyor.

Outdoor takım projelerimizi açık havada grup eğitimleri halinde uygulayabilir, bu sayede takım dinamiklerini pekiştirirken eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayabiliriz.

Outdoor Takım Projelerimiz:

Katapult: Mancınık, (Katapult) Orta Çağ’da savaşlarda ve kuşatmalarda, duvarları hasara uğratmak için kullanılan, bir kol kullanılarak uzak mesafelere fırlatmalar yapabilen kuşatma makineleridir. Takım üyeleriniz en az bir insan boyunda tasarlayıp imal edecekleri bu mancınıklar ile zararsız top atışlarını eğlence amaçlı kullanacaktır.

Ay Roketi: Üstüne binip aya yolculuk edebileceğimiz bir roket yapmak iki saat içerisinde mümkün olmayabilir, ancak hava basıncı ile gökyüzüne fırlatılan bir su roketi tasarlayıp diğer ekiplerle yarışmak mükemmel bir takım çalışması ve son derece keyifli bir aktivitedir.

Pipet Tower: En yüksek kuleyi kim inşa edecek? Rengarenk pipetler, ve onları birleştirmek için ara malzemeler… En yüksek kuleyi inşa edebilecek ve verilen görevleri yerine getirebilecek misiniz? Ya da yıkılan kulelerin tekrar inşaasında kriz yönetimini başarıyla idare edebilecek misiniz?

Süre: 60-90 dk.
Kişi Sayısı: 5-200
Katılımcı Profili:
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim becerileri, liderlik becerileri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, problem çözme, zaman yönetimi, ortak amaç ve hedef oluşturma