Türkiye'nin ilk Survivor temalı aktivite parkuru

Türkiye’nin ilk Survivor temalı aktivite parkuru

Outdoor aktivite, kurumsal eğitim, takım ruhu ve motivasyon merkezimiz Outdoor Parkur yeni sezon için hazır!

Yeni parkur etapları, benzersiz oyunları,100 kişilik mini amfi tiyatrosu,Türkiye’nin ilk özel vagonet hattı Pompalı Drezin ve daha pek çok yenilikçi ve yaratıcı aktiviteler sizleri bekliyor!

Teambuilding odaklı ve TeamPark konseptli olarak tasarlanan Parkur, yeme-içme alanları hariç 5 dönüm arazi üzerine kuruludur ve aynı anda 300 kişiye kadar aktivite yapma imkanı sunabilmektedir.

Village Park Resort & SPA’nın outdoor etkinlik alanları ve toplantı salonlarını da organizasyonlarınızda ek olarak kullanabilirsiniz.
Çok sayıda sabit takım oyunları ve eğitim aktiviteleri dışında, beklentilerinize uygun onlarca demonte oyun da depomuzda ve sandıklarımızda sizi bekliyor.

Her sene yenilenecek alternatif aktiviteler ve bizi de heyecanlandıran yeni fikirler ise dosyalarımızda sırasını bekliyor.
Zaman yönetimi, Sınırlı kaynak kullanımı, Trustbuilding, Stres altında başarı, Yardımlaşma ve Ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yemyeşil bir doğa içinde yaşayacaksınız.

Takım çalışması ve macera dolu bir deneyim için, sizleri keşif ziyaretine bekliyoruz!

Detaylı bilgi için www.outdoorparkur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Blog