Kurumsal Sosyal Sorumluk Aktivitesi, Mutlu Patiler!

Kurumsal sosyal sorumluluk aktivitesi için size keyifli bir seçenek daha sunuyoruz: “Mutlu Patiler”, takım çalışması ile hayvan barınağı imalatı.

Yazın bir kap su ve bir kap yemek ile yardımcı olmaya çalıştığımız sokak hayvanlarının kışın işi o kadar da kolay olmuyor maalesef. Özellikle kışın sert geçtiği yerlerde hayvan dostlarımızın soğuktan korunaklı bir barınak bulma şansı her zaman o kadar da yüksek olmuyor.

Tam da bu nedenlerden dolayı, biz de kolları sıvıyoruz ve hayvan dostlarımız için soğuğa ve suya dayanıklı barınaklar yapıyor, yaptığımız bu barınakları süsleyerek amacına ve kullanımına uygun hale getiriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk aktivitesi ile takım çalışmasını birleştiren bu deneyim çalışanlarınız üzerinde hem duygusal bir etki bırakmakta, hem de vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacakları bir eğlence deneyimi sunmaktadır.

Planlama, işbirliği ve takım ruhunu ortaya koydukları bu etkinliğin çıktılarında ise yaşayarak öğrenecekleri bir üretim sürecini takım olarak deneyimleyecekler.

İster geri dönüşüm malzemeleri kullanarak çevreye katkı sağlayalım, ister fabrikasyon ürünlerin montajını yaparak yerel üreticileri destekleyelim, nihai hedefimiz dünyamızı paylaştığımız sevimli canlıları evsiz bırakmayalım. Aşağıda bazı alternatif uygulamaları görebilirsiniz.

Minik dostlarımıza yeni yuvalarını yapmamıza yardımcı olmaya var mısınız?