Kar kış bizi durduramaz!

Güçlü takımlar, her koşula adapte olabilen, kriz dönemlerinde çözüm odaklı ve adanmış ekipler olarak sonuca giden ekiplerdir. Bu programda ekibiniz, bembeyaz bir eğitim ve takım çalışması ile hiç olmadığı kadar kar ve buzla uğraşacak. İster çadır konaklamalı maceralı bir hafta sonu programı ile, ister mevcut toplantı otelinizden günübirlik bir yaklaşımla, kış oyunları yepyeni kardan adamlar yaratacaktır.

Sadece kar ve buzdan oluşan bir ortamda takım çalışması yapmak kadar yaptırmak da, ancak kış koşulları konusunda uzman ekipler için mümkündür. Bu alanda uzman profesyonel dağcı ekibimiz, çalışanlarınıza mevcut kış koşullarını son derece güvenli ve keyifli bir ortam gibi hissettirecek ve unutulmayacak bir kış oyunları yaşatacaktır. Karda yapılabilecek açık hava grup eğitimleri arıyorsanız, “Kardan Adamlar Kış Oyunları” tam size göre bir takım çalışması olacaktır.

Kış Oyunları Aktiviteler :

İgloo ve Kar Mağarası Yapımı: Ekipler ancak kutuplarda görebilecekleri Eskimo evi “Igloo” yapımını öğrenecek ve inşaatını gerçekleştirecekler. Kış koşulları survival (hayatı idame) eğitimi alacak ve bu eğitim yaşam boyu kullanabilecek şekilde hafızalarında yer edecektir.

Geleneksel Hedik Yapımı: Takımlar kendilerine sağlanan sınırlı sayıda malzeme ve proje ile geleneksel hedik yaparak, derin karda keyifle yarışacaklar.

Geleneksel Kızak Yapımı: Ekipler kendi geleneksel kızaklarını imal ederek kızak ve takımlar arası yarışma ve sürpriz eğlenceler ile tamamlayacaklar.

*** Büyük takımınızdan böldüğümüz 5-7 kişilik takımlar, işbirliği içerisinde 1 adet Kızak ve 1 adet geleneksel kar ayakkabısı olan Hedik imal edecektir. Takımların tamamladığı demonte kızaklarının performansını denemek için, pilotlar arası bir yarışma düzenlenecektir. Hedik’ler de birer takım koşucusu tarafından denenerek takım performansı ölçülecektir.