İster solo, ister ekip halinde avaz avaz şarkınızı söyleyin!

Özellikle çıkış noktası olan uzakdoğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış (siz söyleyin diye) şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan yada kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir.

Karaoke’de sesinizin iyi yada kötü olması önemli değildir. Son derece keyifli bir eğlence aracı olan bu kurumsal aktivitede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır. Mikrofonu elinize alın ve başlayın şarkınızı söylemeye…Puan almak gibi bir sıkıntınız da yoksa alacağınız alkışlar sizi motive etmeye yetecektir.

Karaoke yaparken, eğer şarkının sözlerini yada şarkının neresinde gireceğinizi bilmiyorsanız tek yapmanız gereken gözünüzü ekrandan ayırmamak. Çünkü ekranda akan şarkı sözleri renk değiştirerek size adım adım bu konuda yardımcı olmakta.

Binlerce şarkıdan oluşan yerli-yabancı arşivimizle, istediğiniz her yerde kurumsal etkinlik yapmanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz tematik bir konsept dahilinde partimizi zenginleştirebilir, peruklar, kostümler, puanlama sistemleri ile şirket partilerinizde sınırsız müzik ve eğlence sunabiliriz. Mixer, CD çalar, Projeksiyon, Perde, ve mikrofonlar bizden, 2000 şarkılık arşivimizle eğlenceli performanslar sizden.