Haka Dansı Workshop!

Bu geleneksel Maori kabile dansı güçlü ve enerjik bir toplantı açılışı sağlayabilir, ya da kalabalık gruplar için eğlenceli bir takım çalışması aktivitesi sunabilir. Farklı profildeki insanları bir araya getirebilen ve ortak bir deneyim yaşamalarını sağlayan bu savaş dansı, akıllarda uzun süre kalacak bir motivasyon ve dinamizm oluşturacaktır.

Haka ile yüksek motivasyon!

Kabile liderinin “Çağrı” kükreyişiyle heyecan verici bir start anı sonrasında, geleneksel kostümleriyle Maori kabilesi dansçıları kendi performanslarını sergiler. Sonrasında sıra size gelir. Dansçılarımız geleneksel savaş dansı olan Haka’nın figürlerini, dans esnasında söylenen kelimeler ve anlamlarını grubunuza öğretecek ve onların coşkusuna sizin de katılmanızı bekleyecektir.

Ortalama 1,5 saat süren bu etkinlik 50 kişiden 500 kişiye kadar farklı profildeki katılımcılara hitap etmektedir.

Haka workshop organizasyonlarımız için artık dünyanın önde gelen performans ekiplerinden biri ile anlaşma yaptık. İngiltere’den kurumunuz için özel olarak gelecek eğitmen ve ekipler dilerseniz “Haka Dansı” hakkında size özel bir kısa sunum yaptıktan sonra eğitim çalışmalarına başlayacaktır. 

Finalde yüksek motivasyon ve adrenalin dolu bir senkronize dans performansını ekibinizle birlikte büyük bir kurumsal şova dönüştürmek sizin elinizde.