Buz kırıcı aktivite tercihlerinin en renklisi, kurumsal etkinliklerde kalıcı sonucu arayan şirketlerin tercihi, İZ BIRAK!

“Oradaydım” demenin en renkli hali!

El izlerimizden oluşan canlı bir tablo, ve bunu hep birlikte yapıyoruz. Şirketinizin logosunu ve dilerseniz bir hayat ağacını da önceden çizerek yerleştirdiğimiz büyük bir tabloya el izlerinizi bırakarak, bütünün bir parçası olduğunuzu, o gün orada o ekiple olduğunuzu “İz Bırak” tablosu ile kalıcı bir eser haline dönüştürüyoruz. Buz kırıcı aktivite aynı zamanda kalıcı bir sanat eserine dönüşüyor.

Aktivite katılımcıları rengarenk akrilik boyalara ister çıplak elleriyle ister tarafımızca sağlanan plastik eldivenlerle ellerini batırarak büyük tabloya el izlerini bırakacak ve hatta mesajlarını ve imzalarını da bırakabileceklerdir. Hep birlikte oluşturulan bu renkli tablo etkinliğinizi kalıcı hale getirecek, ofisinizin en güzel duvarında daimi olarak sergileyebileceğiniz renkli bir tablo sağlayacaktır.

Basit gözükse de bu buz kırıcı aktivite kendi içinde bazı detaylar taşıyor. İdeal bir sonuca ulaşmak için yıllar içinde deneme yanılma yolu ile, gerek kullanılacak zemin malzemesi, gerekse boyaların kalitesi ve uygulama teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.