Kurumsal Film Atölyesi: Hepimiz Oscar’a adayız!

Tüm yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz, eğlenceli ve heyecan verici bir kısa film projesi! Keyifli bir finalle sonlandırılan müthiş bir film çekim aktivitesi yaşayacaksınız. Kaliteli bir prodüksiyon için gereken tüm profesyonel ekipmanlar bizden, yaratıcılık ve performans sizden.

Film çekmek ekip işidir!

Movie Making Team BuildingEkibinizi çalışma gruplarına ayırıyoruz. Bu gruplar önceden seçebileceğiniz eğlenceli temalarımız ve kostümlerimiz ile bir kısa film çekecekler. Film çekim aktivitesi şirketinizle, iş hayatıyla, toplantının konseptiyle ilişkilendirilebilir, veya isterseniz sadece eğlence amaçlı günlük diyalogları da içerebilir, ama filmlerin türü komedi olmalıdır. Ekipler senaryolarını kendileri yazarlar, provalarını yaparlar, kostümlerini ve aksesuarlarını hazırlar ve çekimler başlar. Çekimler bittikten sonra elde edilen görüntüler profesyonel kurgu setinde montajlanacak ve gün sonunda “Beyaz Perde”de gösterimi yapılacaktır.

Oscar Ödül Gecesi

Team Building Make a MovieBeyaz Perde aktivitesini ve sonunda yapılan gala gösterimini tematik bir Oscar Ödül Gecesi ile taçlandırabilirsiniz. Katılımcılara “dress code” vereceğiniz gala gecesi yemeği öncesi kırmızı halı töreni ve filmlerin gösterilmesi ardından jüri oylamasını yapar. En iyi oyuncu, en iyi yardımcı oyuncu, en iyi film, en iyi senaryo, en iyi kostüm kullanımı, vb. dallarda sizin için özel hazırladığımız Oscar heykelcikleri, sahiplerine dağıtılırken, ödüllerini alan başarılı ekipler sahnede teşekkür konuşmaları bile yapacaklar. Sadece gala gösterimi bile başlı başına büyük bir motivasyon aktivitesi!

Kısa film çekim aktivitesi ekstra faydaları:

Movie Making TeamsDilerseniz bu etkinliği şirket tanıtımınız veya ürün lansmanınız için kullanabilir, film senaryolarınızı bu amaca uygun olarak oluşturabilirsiniz. Şirket çalışanları tarafından yapılan, oyunculuğunu yine şirket çalışanlarının üstlendiği bu film kalıcığıyla müthiş bir hatıra olacak, happy hourlarda, özel gecelerde ve hatta kariyer günlerinde bile gösterilebecek değerli bir paylaşım olacaktır.

Film çekim aktivitesi hakkında detaylı bilgi almak ve örnek filmleri izlemek için bizi arayın.

Süre: 3-4 saat
Kişi Sayısı: 20-200
Katılımcı Profili: Birbirini tanıyan ekipler, takım çalışması aktivitelerini daha önce deneyimlemiş farklılık arayan ekipler, zaman kısıtlaması olmayan ekipler
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, takım rolleri ve farklılaşma, strateji ve planlama, iletişim becerileri, liderlik becerileri, yaratıcılık, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, proje yönetimi, problem çözme, ortak amaç ve hedef oluşturma