Balon Dünyası: Balonlardan sanatsal tasarım yaparak takım çalışması yapıyoruz!

Malzemeniz çok basit, sadece balon. Sizden istediğimiz, bu balonları kullanarak büyük hatta çok büyük bir obje oluşturmanız. Sizi anlatan, takımınızı anlatan, ürün veya markanızı anlatan bir obje olabilir.

Ne yapıyoruz?

Önce ekibinizi gruplar halinde çalışmaları için eşit sayıda ekiplere ayırıyoruz. Rengarenk binlerce balonu, kompresörleri, ve yapıştırıcı malzemeleri ekiplere dağıttıktan sonra süreniz başlıyor. 90 dk içerisinde istenilen konseptte objelerin yaratılması için ekipler kendi içlerinde müthiş bir işbirliği göstermeli.

En yü̈ksek, en kreatif ve en iyi sunumlar sonucu jü̈ri tarafından yapılacak oylama ile en başarılı ekipler seçilebileceği gibi, tü̈m ekipler büyü̈k bir balon projesinin parçası olarak da takım çalışması yapabilirler.

İster kule, ister heykel olsun yaratıcı uygulamalarda özgür bıraktığımız ekipleriniz için garanti ettiklerimiz, bol eğlenceli balon süsleme ve sanat takım çalışması.

Team building olarak gerçekleştirilebilen bu aktiviteyi görsel açıdan zenginleştirmek isterseniz, dilediğiniz logo veya yazıyı bize önceden verdiğiniz takdirde sizin için balonla tasarımlar hazırlayarak toplantı veya etkinliklerinize renk katacak dekoratif enstallasyonlar oluşturabiliriz.

Balon süsleme ve sanat takım çalışması hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Süre: 30-60dk.
Kişi Sayısı: 25-2000
Katılımcı Profili: Zaman kısıtlaması olan gruplar, geniş profil katılımcılar, düşük bütçe beklentili aktivite grupları
Kazanımlar: Buz kırıcı, Enerji verici, yeni iletişim yöntemleri, dikkat ve konsantrasyon, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, ortak amaç ve hedef oluşturma