Tee-Shirt

Özel olarak seçilen tshirtler, kumaş boyaları, fırçalar, pullar, boncuklar ve ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeler ile temizlik malzemeleri gibi tüm detayları hazırlayıp, yaratıcı takım çalışması ile içinizdeki tasarımcıyı gün yüzüne çıkartacak sıra dışı bir aktivite sunuyoruz.

Kendi yarattığınız t-shirtleri giyerek veya çekiliş sonucu eşleştiğiniz arkadaşınız için t-shirt tasarlayıp hediye ederek, bu kurumsal etkinlik ile çok eğlenceli bir gün geçirebilir, hatta isterseniz finalde bir moda defilesi hazırlayabilirsiniz.

Moda Fiyasko aktivitemizden farklı olarak bu yaratıcı takım çalışması aktivitesinde üretilen t-shirtler giyilebilir haliyle dayanıklı ve şık olmak zorunda. Her rengi üzerinde gösterebilen, beyaz renkli ve katılımcılara uygun bedende t-shirtleri biz temin ediyoruz. Size düşen, kısa bir brief sonrası tüm kararsızlıkları aşmak, hayal gücü ve sınırsız yaratıcılık ile üretmek!

Yaratıcı takım çalışması inanın hiç bu kadar renkli ve eğlenceli olmamıştır!

Format gereği son derece esnek olan bu aktivite, rengarenk özelliğinden dolayı sadece eğlence ve motivasyon amaçlı uygulanabildiği gibi, eğitim, ürün lansman aktiviteleri gibi farklı konseptler içinde de gerçekleştirilebilir.Hatta boyanan t-shirtler gün sonunda açık arttırma ile satışa sunulabilir ve bu yolla elde edilen gelir herhangi bir vakıf veya sosyal yardım kuruluşuna bağışlanabilir.

Geçmişte ekibimiz 250 kişiye bu uygulamayı keyifle yaptırmış ve son derece olumlu geri dönüşler almıştır. Sizde içinizdeki cevherleri görmek istiyorsanız bizi arayın.

Süre: 60-90 dk.
Kişi Sayısı: 5-250 kişi
Kazanımlar: Takım çalışması, kreatif çalışma, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, proje yönetimi, zaman yönetimi, ortak amaç ve hedef oluşturma, sosyal sorumluluk