Topkapı’nın Sırları

Ekibinizi Bâb-ı Hümâyûn’dan Bâb-üs Selâm’a, oradan da bir imparatorluğun saltanatına doğru büyük bir maceraya davet ediyoruz.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde çok sayıda organizatör, Paris Louvre, Madrid Prado, Viyana Sanat Tarihi müzesi gibi çeşitli müzelerde hazine avı organizasyonu yapmaktadır. HTC Events ekibi olarak biz de aynı model ile Türkiye’de en iyisi olduğumuz Hazine avı konseptli çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Sıradışı bir mekanda eğlenceli bir takım ruhu ve motivasyon aktivitesi gerçekleştirmek istiyorsanız, Topkapı’nın sırları aradığınız etkinlik olacaktır. Üstelik daha önceden gezme fırsatı bulamayan katılımcılar için eşsiz bir kültürel faaliyet olacak, arzu edildiği takdirde tüm katılımcılara hediye edilecek Müze Kart’lar ile benzer gezileri bireysel olarak da devam ettirmeleri teşvik edilebilecektir.

Şimdi sizlere Topkapı sarayı’nın hazinelerini vaad ediyoruz. En azından görsel olarak…

Süre: 60-90 dk.
Kişi Sayısı: 15-50
Katılımcı Profili:
Kazanımlar: Takım çalışması ve kooperasyon, iletişim becerileri, liderlik becerileri, eğlence-motivasyon-sosyalleşme, problem çözme, zaman yönetimi, ortak amaç ve hedef oluşturma