Paintball demode oldu, Yaşasın Ok Savaşları!

Türkiye’ye ilk kez ekibimizin getirdiği “Ok Savaşları”, takım çalışması, strateji ve ortak hedef oluşturmada sıradışı bir team building aktivitesidir.

“Safe archery” konsepti kapsamında ucunda süngerler bulunan profesyonel oklar ile oynanan bu oyunda güvenlik en üst düzeydedir. Temas halinde dahi herhangi bir yaralamaya imkan vermeyen bu aktivitede tüm katılımcılar kask giymek durumundadır.

İster iki takımın karşılıklı olarak rakibin tüm üyelerinin elenmesi, ister rakibe ait beş adet stratejik hedefin yok edilmesi şeklinde olsun kazanmak opsiyonel, ancak eğlenmek zorunluluktur.

Ortalama beş kişilik takımların mücadele ettiği bu teambuilding etkinliğinde, her turda en fazla yedi dakika sürecek mücadeleler sırasında, ekipleriniz bir yandan nefes nefese kalırken bir yandan da stres altında karar verme, iletişim ve birlikte hareket etme kabiliyetlerini sınayacaklar.

Oyun sahası, profesyonel yay ve oklar, kasklar, takımların arkasına saklanacakları engeller, saha hakemleri ve tüm moderasyon ekibimiz tarafından sağlanacaktır.