Off Road Safari

off roadOff Road Safari

Katılımcılara Off road şartlarında araç kullanmanın genel prensipleri anlatılacak; araçlarda bulunan teknik özelliklerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verilecektir. Hazırlanacak test etaplarında katılımcılar araçların bu özelliklerini kendileri kullanarak deneyim edineceklerdir.

Off Road oyunları bölümünde ise katılımcılara öğrendiklerini uygulama fırsatı tanırken eğlenceli ve tatlı rekabet dolu bir yarışma ortamı yaratılacak, slalom ve körebe oyununda ekip çalışması yaparak takım ruhunu hissedeceklerdir.

Motorsporları, koşulsuz takım çalışması gerektiren bir spor dalı olduğundan, yaşayarak öğrenmenin baskın şekilde gözlemlenebileceği bir kurumsal etkinlik haline getirilebilir. Off Road Zorlu arazi parkurları iş hayatının riskleriyle ve zor koşullarıyla özdeşleştirilir, sürüş tekniklerinde gerçek hayata ilham verecek çözümler bulabilirsiniz.

Malezya yağmur ormanlarında her yıl düzenlenen dünyanın en zorlu off road yarışması Rainforest Challenge’ın Türkiye temsilcisi olan ekibimiz, Türkiye’de en iyi çözüm ortakları ile çalışıyor. Güvenlik bizim için çok önemli bir kriter.