Formula 1 Paddock Club™ biletleri

Formula 1 Paddock Club

F1 pistinin tam kalbinde, sınırlı sayıda özel misafir için her türlü gereksinim en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir loca…

O gün orada büyük sponsorlar ve CEO’ları, celebrity isimler, devlet yöneticileri ve her kesimden protokol olacak. Siz neden orada olmayasınız? 2015 yarış takvimindeki bütün yarışlar için Formula 1 Paddock Club ™ biletlerini bizden satın alabilirsiniz.

Kurumsal Ağırlama güçlü bir marketing aracıdır!

NEDEN MOTORSPORLARI?

Firmaların, günümüz rekabetçi şartlarında farklılık yaratacak orijinal, heyecan verici ve kalıcı çözümlere ihtiyacı bulunmaktadır. Kurumsal ağırlamanın müşteri sadakatini ve personel motivasyonunu arttırmada önemli bir rol oynadığı bilinmektedir. Portföyünüzdeki müşterileri elinizde tutmak, yeni bir müşteri elde etmeye oranla 5 katı fazla maliyet yükü getirir. Satış gücünüzü maksimuma çıkartacağınız, müşterilerinizi bir araya toplayacağınız, ve uluslararası bir arenada dünyanın en adrenalin dolu yarışlarından biri olan Formula 1’e doyacağınız bir organizasyon ile ürün tanıtımı, incentive, yemekli davet, team building, satış kanallarınıza teşvik, toplantı, konferans, yıllık şirket kutlaması vb. gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Şirketinizi pistlere taşıyın!

FORMULA 1 PADDOCK CLUB: ÖZEL, HEYECAN VERİCİ, SEÇKİN

Adrenalin dolu bir ortamda stil, kalite ve memnuiyetin buluştuğu bir vaha… Her Formula 1  yarışının kendine has bir atmosferi bulunmaktadır, ve siz bu Paddock Club locasındayken bu atmosferin tam kalbinde olacakasınız. Pit alanında takımların hazırlıklarına dair tüm ayrıntıları yakalayacak; mekanikerlerin son ayaralamalarını görebilecek, ve stratejistlerin heyecanına tanık olacaksınız.

Prestijli bir organizasyon, mükemmel bir mutfakla bütünleşmelidir. Formula 1 Paddock Club ™ profesyonel ekibi her yarışa kusurusuz bir şekilde hazırlanır; mutfak şefinden, çiçekçisine, dekoratöründen, garsonlarına kadar herkes her yarışta aynı kalite standardında hizmet verir.

Formula 1 Paddock Club ™ aynı zamanda eğlenmek demektir. Direksiyonun arkasına siz geçerek, en son yarış simulatörlerinde reflekslerinizi ölçebilir, veya arkanıza yaslanarak karikatüristimizin sizin portrenizi çizmesini seyredebilirsiniz. İster birkaç dakikalık ortam değişimi, isterse bütün güne yayılan bir eğlence… Her zaman dilediğinizin daha fazlasını bulacaksınız. Sadece arkanıza yaslanıp, canlı yayın monitörlerinden ve dev ekranlardan içkinizi yudumlayarak yarışı takip edebilir, iş arkadaşlarınız veya sizinle aynı çizgideki diğer profesyonellerle tanışarak, sohbet edebilirsiniz.

Formula 1 Paddock Club demek, uluslararası bir platformda mükemmel bağlantılar kurabileceğiniz seçkin bir ortam demek. Çekici ve kışkırtıcı bir stile sahip olan ayrıcalıklı bir deneyim, ve çok özel. Resmiyetten uzak duran atmosferi ile Formula 1 Paddock Club locası, farklı dillerde muhabbetler, başka kültürlerle kaynaşmak, sosyalleşmek, ve hatta iş görüşmeleri yapmak için benzersiz bir mekan sağlar.

SUNULAN HİZMETLER:

 • Piste ve Formula 1 Paddock Club‘a özel yaka kartları ve özel bileklik ile giriş
 • Golden Card locasında tarafınıza ayrılmış bir masa.
 • Açık büfe zengin çeşitler ile kahvaltı
 • Tüm gün açık barda sıcak soğuk içecek servisi, özel tarif kokteyller ve Şampanya ikramları
 • Zengin patisserie ikramları
 • Seçkin şaraplarla servis edilen 4 çeşit gourmet öğlen yemeği
 • Pit ve garaj bölümünü özel saatlerde gezebilme imkanı
 • Padok bölümünü özel saatlerde gezebilme imkanı
 • Kapalı devre yayın sistemi ile yarışı masanızdan kalkmadan dev ekrandan takip edebilme
 • Resmi yarış programı takibi
 • Özel gösteri ve eğlenceler
 • Paddock Club misafirlerine ayrılmış özel balkon, teras veya bahçe, ve özel tribünler
 • Özel araç park stickerları

Taze ürünlerle donatılmış ve yerinde hazırlanan zengin çeşitli yemekleriyle Formula 1 Paddock Club ™ mutfağı, misafirlerinize kusursuz bir hizmet sağlar. Kahvaltı büfesi çeşitçe çok zengin ürünleriyle geniş seçim olanağı sayesinde misafirlerinizin tüm isteklerine cevap verebilmektedir. “Gourmet öğlen yemeği” Formula 1  Paddock Club ™ baş aşçıları tarafından hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Ordövrler masada, diğer yemekler açık büfe olarak servis edilir. Ana menü, hassasiyetle seçilmiş taze balık ve et ürünleriyle, bununla birlikte sebze yemekleri, hamur işleri ve çeşitli pirinç ürünü yemekleriyle dolu karışık çeşit ve lezzetlerden oluşan açık büfede sunulmaktadır. Tüm bu yiyecekler, pişirme süresi, lezzet ve sezon açısından en doğru bilgi ve tecrübeye sahip olan Formula 1 Paddock Club ™ baş aşçılarının sıkı denetimi ve nihai kontrolü altında hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Siz sadece ve sadece sofraya buyurur ve rahatça arkanıza yaslanarak tadını çıkarırsınız. Bunun dışında bütün gün açık olan barda, misafirleriniz için gün boyu her türlü içecek, kokteyl, kaliteli şarap ve şampanya seçenekleri, kahve ve çay spesiyaliteleri hazır bulundurulmaktadır.

Formula 1 Paddock Club lounge Formula 1 paddock club pass f1 paddock club locası paddock club