Destinasyon Yönetimi ve Seyahat Danışmanlığı


İş seyahatleriniz için sizin adınıza tüm detayları organize ediyoruz. Deneyimli seyahat danışmanlığı ekibimiz, firmanızın tüm seyahat ihtiyaçları için hizmet sunuyor, yurt içi ve yurt dışı uçak biletinizi düzenliyor, en uygun konaklama alternatiflerini sizlere sunuyor, araç kiralama, transfer, vize, tercüman gibi tüm ek taleplerinize çözüm üretiyor.

SEYAHAT HİZMETLERİMİZ:

 • Dış Hat Uçak Biletleri
 • İç Hat Uçak Biletleri
 • Yurtiçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonu
 • Yurt içi ve Yurt Dışı Rent-a Car Hizmeti
 • Transfer Hizmetleri
 • Vize Asistans Hizmetleri
 • Helikopter & Uçak ve Jet Kiralama
 • Seyahat Sigortası ve Asistans Hizmetleri
 • Özel Rehberlik & Danışmanlık
 • Fuar Danışmanlığı
 • Motivasyon ve Teşvik Gezileri
 • Kapalı Grup Turları Organizasyonları
 • Boğazda yat gezi organizasyonları
 • Misafirlerinize özel sultan kayıkları gezisi
 • Mavi Yolculuk

HTC Turizm olarak sizlere 167 ülke, 9000 destinasyon ve 55000 otel seçme şansı sunuyoruz.

Seyahat planınızı yapmadan önce, uygun tarihleri belirleyin ve gerisini genç, dinamik yapısı ile her türlü organizasyonda kaliteli hizmet ve ürün çeşitliliğini müşterilerine sunmayı hedef edinmiş bizlere bırakın.

10 ve daha fazla kişinin seyahat etmesi halinde, bu grup organizasyonu olarak nitelendirilecek ve sizlere özel indirimlerden yararlanma şansı sunacaktır.

Balayı, yılbaşı, bayram gibi özel günlerinizde beklentilerinizin ötesinde, kendinizi farklı ve özel hissedeceğiniz tatil seçenekleri de sunuyoruz.

Tüm yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyon işlemlerinizi 0216 418 52 22’den bizi arayarak veya info@htcturizm.com’dan email yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. En iyi fiyatlar ve seçenekleri size sunacağız.

Uçak Biletleri

HTC Turizm tecrübeli satış ekibi ile iç hat ve dış hat uçak biletlerinizde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Başta Türk Hava Yolları olmak üzere 550’yi aşkın havayoluna ulaşarak, anında konfirmasyon, üstün güvenilirlik ve doğru fiyatlar ile bireysel bilet satışlarının yanı sıra kurumsal şirketlere verilen özel hizmet ve anlaşmalarla tüm beklentilerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyacağız.

Concierge Hizmetleri

Restoran rezervasyonlarının gerçekletirilmesinden, dilediğiniz etkinlik biletlerinin adresinize teslimine, ve hatta şirketiniz için yılbaşı ve bayram kutlamaları için hediye seçimine kadar tüm taleplerinizi bize 0 216 418 52 22 veya info@htcturizm.com adresinden iletebilirsiniz.

Sinema, tiyatro, konser, müzikal, bale, opera gibi sanatsal aktivitelerin yanı sıra müze ve spor karşılaşmalarıyla ilgili bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Tuttuğunuz takımın maçı ya da çok sevdiğiniz bir sanatçının konserine mi gitmek istiyorsunuz? Arayın, biletinizi hemen rezerve edelim.

Hayatınıza renk katacak hobi kulüpleri mi bulmak istiyorsunuz? Usta şeflerle yemek yapmayı veya pastacılık konusundaki yeteneklerinizi keşfetmeyi mi istiyorsunuz? Size en uygun çözümleri anında üretelim. Dünyanın en rafine zevklerinden biri olan şarabın tadım inceliklerini keşfetmek ve şarap yapımını uzman eğitmenler eşliğinde öğrenmek için sizi en doğru yere yönlendirebiliriz. Dans etmeyi seviyorsanız, özel dans stüdyolarında eşli ya da tek dans dersleri alabilir; konusunda uzman eğitmenlerden resim eğitimi alarak hayatınıza renk katabilirsiniz. Bahçenizi motif motif işleyebilir, rengârenk çiçek ve bitkilerle sıra dışı kompozisyonlar yaratabilir; binicilik sporunun insan bedenine ve ruhuna kattıklarını öğrenebilirsiniz. En fazla zevk aldığınız hobiyi seçin, organizasyonunu gerçekleştirelim.

Motor, yat, yelkenli ya da helikopter mi kiralamak istersiniz? Yoksa dünyada ve Türkiye’de yeni açılan mekânlar hakkında bilgilendirilerek rezervasyon yaptırmak mı? Bize ulaşmanız yeterli.